Svi se pitaju da li je Vilander pijan ovo izgovorio: "Nadam se da Đoković, Federer i Nadal ovo neće čuti..."
Bivši Grend slem šampion, a sada stručni konsultant Eurosporta, Mats Vilander komentarisao je nedavno finale koje su u Pekingu igrali Karlos Alkaraz i Janik Siner i očigledno je bio impresioniran.
Toliko, da je stavio Alkaraza i Sinera iznad velike trojke.
Preporučujemo
Saša Obradović brani igrače posle Cedevita Olimpije: "Bila su teška poslednja 2 dana, samo želim jedno..."
"Partizan mora da otpusti 90% tima, vrlo brzo će se raspasti, nije problem u Željku..."
- Nadam se da Rodžer, Novak i Rafa ovo ne slušaju, ali u smislu nivoa, kada su Alkaraz i Siner na svom najvišem nivou, ne postoji iko ko je bolje igrao tenis - rekao je Vilander.
Ova izjava izazvala je žestoke komentare i gotovo svi ističu da Vilander nije u pravu i da nivo Alkaraza i Sinera ne može ni da se poredi sa Đokovićem, Nadalom i Federerom kada su bili na vrhuncu svoje forme.
Neki su ga čak i prozivali da je previše popio ili da je koristio neke druge nedozvoljene supstance, čim je ovo mogao da izgovori.
(Telegraf.rs)