Najatraktivnija fudbalska voditeljka ostavila verenika zbog potpredsednika Rome?
Dileta Leota ponovo u centru pažnje
Italijanski mediji bruje o novoj ljubavnoj romansi atraktivne novinarke Serije A Dilete Leote, romansi zbog koje je navodno raskinula veridbu sa jednim od najpoželjnijih muškaraca sveta!
A razlog krize u koju je upala Diletina veza sa poznatim turskom glumcem Džanom Jamanom jeste potpredsednik Rome Rajan Friedkin - čovek s kojim je voditeljka navodo "uhvaćena" u jednom hotelu u prestonici.
I to ne samo jednom, već navodno nedelju dana zaredom - što je bila samo potvrda za sve češće spekulacije koje su kružile oko Dilete i Rajana.
Meidji u Italiji su prethodnih dana pisali da je Jaman ostavio Diletu zbog toga što voditeljka kači provokativne fotke na društvrene mreže, kao id a je odbila da ide s njim u Tursku i upozna njegove roditelje.
Za one neupućene, Dileta je svojevremeno vodila mečeve Serije C i Serije B, ali je posle skandala sa erotskim fotografijama koje su procurele u javnost naprosto "eksplodirala" i dobila je "unapređenje" u Seriju A.
Sada je zaštitno lice DAZN televizije, a vi u nastavku pogledajte zašto je smatraju za najatraktivnijom fudbalskom voditeljkom:
(Telegraf.rs)