Prorez do međunožja i haljina bez brusa: Supruga NFL igrača izdominirala na zabavi, muškarci ostali u šoku (FOTO) (VIDEO)
12
2
Nikom nije bilo do hrane i pića kada se Kjara pojavila u sali...
Zabavu povodom Superboula, koji se u noći između nedelje i ponedeljka igra u Atlanti, definitivno je obeležila supruga NFL igrača Rasela Vilsona - Kjara!
Atraktivna pop pevačica je izdominirala odevnom kombinacijom koju je izabrala za zabavu - elegantno i seksi, istovremeno!
Preporučujemo
Zemljotres u SAD - vreme je Superboul! Remsi ili Petriotsi? Brejdi može postati najveći svih vremena - pred vama je vodič kroz najveću utakmicu američkog sporta (FOTO) (VIDEO)
Legenda crveno-belih u Antaliji: Oduševio me Jirka, Zvezdino dete će voditi Sarajevo do titule! (VIDEO)
Foto: AP/Tanjug
Na sebi je imala crnu, dugačku, haljinu, sa prorezom do međunožja, dok su joj grudi bile ''slobodne''. Odnosno, odlučila je da brus ''ostavi'' kod kuće.
Čak je i Rasel, inače član Sijetl Sihoksa, bio oduševljen izgledom svoje supruge i video snimak je podelio na Instagramu.
(Telegraf.rs)