Potpuni haos u trci Elzana Bibića, trkači padali jedan preko drugog pred samim ciljem

M. M.

Neverovatan finiš zbog kog su mnogi ostali bez finala

Srpski atletičlar Elzan Bibić, nažalost, nije uspeo da se plasira u finale Olimpijskih igara, jer je trku na 5.000 metara završio kao 14. od ukupno 21 takmičara!

Bibić je trku završio sa vremenom 14:14.46, dok je na prvom mestu završio Gilje Narve Nordas. U finale su otišli još Gebrivet, Hejmans, Krop, Kurgat, Blanks, Haj i Fafard, dok smo pred ciljem videli pravu dramu.

Naime, dok s se borili da prođu u finale, pojedini trkači su padali jedan preko drugog i tako ostajali bez željenog vremena.

Ukupno četvorica trkača su završili na stazi, jedan od njih je čak uspeo i da se podigne i nastavi - dok su se ostali držali za glavu i tugovali zbog ispadanja.