Kamera snimala srpske sportiste dok je Hrvat osvajao medalju: Pogledajte njihovu reakciju na tribinama

M. M.

Zorana i Damir bodrili Mirana u parizu

Nakon Srbije, i Zorane Arunović i Damira Mikeca, prvu medalju na Olimpijskim igrama osvojila je i Hrvatska čiji strelac Miran Maričić je uzeo bronzu!

Maričić je u finalu vazdušne puške na 10 metara osvojio 230 bodova, a zanimljivo je da su ga upravo Zorana i Damir bodrili sa tribina.

Naime, kamera je u jednom trenutku uhvatila srpski par kako aplaudiraju zbog rezultata Hrvata, raduju se i viču "bravo."

Zorana i Damir su nešto ranije bili sjajni u disciplini miks parova sa vazdušnim pištoljem, plasirali sus e u finale koje je na programu u utork ujutru - što automatski znači da imaju najmanje srebro u džepu.

A kada je u pitanju Maričić, on je 1997. godište, rođen je u Bjelovaru. Bio je svetski juniorski prvak, te višestruki osvajač medalja na svetskim i evropskim prvenstvima.