Igokea veruje Draganu Milosavljeviću: Novi ugovor za kapitena

S. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: ABA liga / Dubai Basketball

Košarkaški klub Igokea je osigurala nastavak saradnje sa svojim dugogodišnjim kapitenom, Draganom Milosavljevićem, koji će i naredne sezone nositi dres kluba iz Laktaša.

Iskusni košarkaš istakao je zadovoljstvo produženjem ugovora, naglašavajući stabilnost kluba i ambiciju da ekipa nastavi sa dobrim rezultatima.

- Srećan sam što smo produžili saradnju, imamo kontinuitet, dugo sam ovde i drago mi je da nastavljamo zajedno iako imam već skoro 36 godine. Igokea je stabilan klub, ovde se dobro osećam i sve mi odgovara. Imamo dobre rezultate i nadam se da ćemo tako i nastaviti - rekao je Milosavljević.

Trener Nenad Stefanović pohvalio je pravovremenost odluke, ističući kapitenovu ulogu kao uzora mlađim igračima i njegov doprinos timu.

- Mislim da svaki ozbilljan klub radi stvari na vreme i mi smo ovim potezom to i pokazali. Meni je drago kao treneru što Dragan kao kapiten ostaje i sledeće godine i mislim da je izvanredan primer za sve mlade igrače i da svojim igrama pokazuje zašto je tu. Kažem još jednom u ime svih nas, drago nam je što će biti s nama i naredne godine - izjavio je Stefanović.

(Telegraf.rs)