Žoc na konferenciji pokazao kakav je šmeker posle poraza: "Želim da iskoristim ovu priliku da vam kažem nešto"
Trener Partizana Željko Obradović održao je konferenciju za novinare posle poraza njegovog tima od Olimpijakosa 82:70 u Pireju u 28. kolu Evrolige.
Obradović je istakao da je Olimpijakos zasluženo pobedio i da je pokazao zbog čega je prvi na tabeli, a kritikovao je svoje igrače zbog loših odluka u momentima kada su imali priliku da uhvate priključak.
- Čestitam Olimpijakosu na pobedi, pokazali su zašto su najbolji i prvi u Evroligi, a mi smo igrali potpuno suprotno od onoga što smo se dogovorili i rezultat je očekivan u takvoj situaciji. Tačno je da smo u nekim momentima pokušali da uradimo bolji posao, ali uvek kada smo došli blizu priključka, napravili smo loše odluke u napadu i oni su nas kaznili.
- Olimpijakos je sigurno najbolji tim u Evroligi kada je u pitanju kretnja bez lopte. Žeim da iskoristim ovu situaciju da čestitam 100. godina kluba, mora da je nešto posebno u specijalnom klubu - rekao je Obradović.
- Šta je razlog loših odluka u napadu i da li je to bilo zbog Olimpijakosove odbrane? - bilo je jedino pitanje koje je Obradović dobio.
- Nije toliko zbog Olimpijakosove odbrane, mi smo imali loše odluke - zaključio je Željko Obradović.
(Telegraf.rs)