Radonjić upisao jednu od najvećih pobeda u karijeri: Bivši trener Zvezde vodio Turke do +40 u Evrokupu

S. I.

Jedan od najubedljivijih melčeva od dolaska Dejana Radonjića u klub odigrao je Bahčešehir u četvrtom kolu Evrokupa. Trento je gostovao u Istanbulu i na kraju je pretrpeo vrlo ubedljiv poraz - 110:70.

Samo u prvoj četvrtini su Italijani pružili kakav - takav otpor, a onda je do poluvremena rešeno pitanje pobednika. Taj deo meča turski tim je dobio 37:14 i na pauzu otišao sa vođstvom od 63:39.

U nastavku nije bilo potrebe da se žuri, ali je i u takvom odnosu snaga Bahčešehir bio dominantan.

Taj Odijase je meč završio sa 24 poena i sedam skokova za domaći tim, dok je Si Džej Masinburg dodao 20 i po četiri skoka i asistencije. Marko Simonović je imao 10 poena i pet uhvaćenih lopti. Džordan Ford je na drugoj strani dao 16 poena.

Bahčešehir je trenutno na vrhu svoje grupe A Evrokupa sa skorom 3-1, dok Trento ima skor 1-3.