Lejkersi zainteresovani za jednog od najboljih bekova NBA lige
0
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Pored kluba iz Los Anđelesa, za usluge odličnog košarkaša raspituju se i drugi klubovi
Foto: Tanjug/AP
Košarkaš Čikago Bulsa Zek Lavin nalazi se na meti mnogobrojnih klubova, a najkonkretniji su Lejkersi. Novinari "Atletika" Šems Čaranija i Darnel Mejberi naveli su da je Čikago spreman da razgovara oko trejda.
Ol-star košarkaš važi za jednog od najboljih šutera današnjice, dok Lejkersi smatraju da je on jedan od igrača koji im nedostaje kako bi osvojili šampionski prsten.
Preporučujemo
Jokiću, ljudino i Srbendo! Ovaj detalj niste primetili, Nikola na patici ima reč na ćirilici koja mnogo znači
Jaka Blažič je Partizanova noćna mora: Prijaju mu crno-beli, samo im je 2 puta ubacio manje od 20 poena...
Prema navodima, Lavin već dugo nije zadovoljan tretmanom u Čikago Bulsima, a takođe ne bi imao ništa protiv da se preseli u tim koji gaji šampionske ambicije.
Pored Lavina, Lejkersi žele da vrate i Karusa.
(Telegraf.rs)