Majk Džejms se ponovo oglasio: Evo šta je rekao o statusu Zvezde i Partizana u Evroligi
0
0
Podsetimo, Džejms nije ostao po lepom upamćen među navijačima Zvezde, s obzirom na to da je imao šta da kaže o situaciji oko Fakunda Kampaca.
Foto: MN Press
Košarkaš Monaka, Majk Džejms, neretko komentariše dešavanja u vezi sa Zvezdom i Partizanom na društvenim mrežama, a ovog puta iskusni košarkaš se oglasio povodom izjave Željka Obradovića.
Trener košarkaša Partizana, govorio je o statusu srpskih klubova u Evroligi i naglasio da i Zvezda i Partizan zaslužuju mesto u najelitnijem evropskom takmičenju, a američki košarkaš se složio sa proslavljenim stručnjakom.
Preporučujemo
"Recite tim koji ima mlade igrače kao Partizan, ovo niko nema u Evropi": Željko ponovo hvali svoje "klince"
Obradović ponovio Litvancima: "I Crvena zvezda i Partizan zaslužuju da budu u Evroligi"
Podsetimo, Džejms nije ostao po lepom upamćen među navijačima Zvezde, s obzirom na to da je imao šta da kaže o situaciji oko Fakunda Kampaca.
(Telegraf.rs)