Oh, moj Bože: Pogledajte neverovatan šut Jokića i reakciju protivnika kada je shvatio da lopta ulazi

Jokić još jednom pokazao da kod njega nema bezizlazne situacije

Imao je Nikola Jokić iza sebe još jedno sjajno veče u NBA ligi, jer je zahvaljujući njegovm dabl-dabl učinkom Denver savladao Njujork rezultatom 114:89.

Srpski as je ubacio 22 poena za tri deonice, pošto u četvrtoj nije ni igrao, a onaj na četiri minuta do kraja treće deonice, za vođstvo od 70:54, bio je prosto neverovatan. UZ zvuk sirene, preko Robinsona koji nije mogao da veruje šta je ušlo (od 1.14 u videu na početku teksta.)

Vodio je Denver u tim trenucima 14 razlike, što je bila granica ispod koje Niksi nisu moglid a spsute još od sredinom druge četvrtine, a povelo se pitanje šta bi na kraju bilo da je domaćin odbranio taj napad, potom svoj realizovao i došao na korak od jednocifrenog zaotstaka.

Denver je taj "napad" Niksa odbio zahvaljujući poenima Jokića, zatim još jedan početkom poslednje deonice i lagano su priveli meč kraju za četvrti trijumf u psolednjih pet utakmica.