Perfektan šut i asistencije iza leđa: Pogledajte novu savršenu partiju vase Micića protiv Zenita
Srpski plej postigao je 24 poena bez ijednog promašaja
Košarkaši Efesa pobedili su Zenit 90:88 u 8. kolu Evrolige, uz novu odličnu partiju Vasilija Micića koji je ubacio je 24 poena bez promašaja!
Ponovo je srpski plej bio jedan od najboljih košarkaša svog tima, a kako poenima i besprekornim šutem, tako i asistencijama, vodio je svoj tim do pobede.
- Nismo priveli meč kraju na najbolji način. Počeli smo 3. četvrtinu odlično, ali nismo odigrali dobro poslednjih enkoliko minuta. Ipak, ovo je utakmica Evrolige i verovatno će nam se ovo dešavati u ostalim mečevima tokom sezone. Najvažnija je pobeda. Želim da čestitam svojim saigračima jer su se borili u meču gde je nekoliko ključnih igrača nedostajalo. Pored svega, sve je dobro - istakao je Micić posle meča.
Evroliga, 8. kolo:
četvrtak:
Himki – Armani 87:79
Anadolu Efes – Zenit 90:88
20.00 Panatinaikos – Alba
21.00 Baskonija – Makabi Tel Aviv
21.00 Real Madrid – Barselona
petak:
18.00 CSKA Moskva – Fenerbahče
19.00 Crvena zvezda – ASVEL
20.30 Olimpijakos – Žalgiris
21.00 Valensija – Bajern Minhen
(Telegraf.rs)