Makedonski košarkaš poginuo u stravičnoj saobraćajnoj nesreći: Nacionalni Kup odložen zbog tragedije! (FOTO)
4
1
Drugi termin za održavanje završnog turnira biće naknadno određen
Završni turnir košarkaškog kupa Severne Makedonije, koji je trebalo da se održi za vikend, odložen je zbog teške saobraćanje nesreće koja se dogodila na putu Skoplje-Tetovo, a u kojoj je poginuo i jedan košarkaš.
U pitanju je Jovica Trpevski, koji je bio član drugog tima ekipe Gostivar, koja je jedan od finalista završnog turnira.
Preporučujemo
Prve izjave svedoka nakon autobuske tragedije u Makedoniji: Sumnja se da je do smrti 15 ljudi dovela blokada volana
Šta od sporta nude televizije? Vaterpolisti Zvezde i Partizana igraju derbi, crveno-beli napadaju Kup u košarci!
Trpevski je poginio u saobraćajnoj nesreći u sredu, u kojoj je smrtno stradalo 15 putnika a više od 30 povređeno, najviše iz tog grada na zapadu zemlje.
Makedonska košarkaška federacija je saopštila da će datum održavanja završnog turnira Kupa u Đevđeliji naknadno biti određen, a pojedini mediji su javili da je taj turnir odložen za april.
Jovica Trpevski, koji je nastradao u saobraćajnoj nesreći; Foto: Facebook.com/trpevskijovica
(Telegraf.rs)