Fudbaler Totenhema u dresu Zvezde: Jedan detalj zapalio maštu Delija

V. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Tanjug/AP

Fudbalere Totenhema očekuje utakmica protiv Liverpula u okviru 34. kola Premijer lige, a biće to prilika za "pevce" da barem na neki naćin očajnu sezonu privedu "uspešno" kraju.

Pored obaveza u prvenstvu, tim iz Londona plassirao se u polufinale Lige Evrope. Naredni rival biće mu Bode Glimt, koji je izuzetno poznat srpskoj javnosti zbog dvomeča sa Crvenom zvezdom u okviru plej-ofa za Ligu šampiona na startu sezone.

Sa crveno-belima jaku vezu ima i Dejan Kuluševski. Trenutni fudbaler Totenhema okačio je sliku u kojoj uživa dok leži, a na objavi dominiraju crveno-bele boje, odnosno dres košarkaškog kluba Crvena zvezda.

Moglo bi se naslutiti da Šveđanin ima lepo mišljenje o beogradskom klubu, a mašta je brzo proradila i navijačima tima sa Marakane, koji se nadaju da bi jedan ovakav napadač mogao nekada da zaigra u dresu Crvene zvezde.

Foto: Instagram/dejan.k10

(Telegraf.rs)