Dečija tribina zasijala punim sjajem: Više od 2.000 mališana bodrilo Partizan i CSKA u Humskoj

S. J.
Z. I.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: FK Partizan

Fudbaleri CSKA iz Moskve savladali su ekipu Partizana u Humskoj sa 2:1, u spektakularnom bratskom okršaju dva kluba.

Ipak, rezultat je ostao u drugom planu, a ono o čemu se priča jeste fenomenalna atmosfera, koju su zajedno priredile pristalice dva kluba.

Među njima, našlo se i više od 2.000 mališana iz 59 sportskih klubova, osnovnih škola i školica fudbala širom Srbije.

Među svom tom decom, bili su u mališani iz ruske škole fudbala iz Novog Sada, a ni to što je padala kiša, nije smetalo mališanima da uživaju u meču.

Tim povodom, oglasio se i FK Partizan.

- Fudbalski klub Partizan se zahvaljuje svima koji su u subotu uveče bili na stadionu u Humskoj i iskreno se nadamo da ćemo se vrlo brzo ponovo videti na istom ovom mestu - naveo je klub iz Humske.

(Telegraf.rs)