Da li je to Filip Kostić slomio ruku Edinu Džeku?
Napadač Fenerbahčea Edin Džeko doživeo je povredu tokom meča protiv Anderlehta u četvrtak veče, a najnovije prognoze kažu da je polomio ruku!
Džeko je zatražio izmenu u 75. minutu zbog bola u ruci, da bi turski "TRT Spor" javio da su Džeku obavljeni testovi i snimanja koji su potvrdili da ima slomljenu ruku.
Ono što je najluđe u svemu tome jeste činjenica da mu je ruku, po svemu sudeći, slomio srpski fudbaler Filip Kostić - i to prilikom slavlja.
Kostić je prišao Edinu, nakon što je ovaj dao gol, i želeo je da mu čestita tako što je "bacio pet". Nedugo nakon toga je primećeno da se Džeko drži za šaku i žali na bolove.
Srećom, Džeko neće imati ozbiljnijih posledica i ne bi trebalo da bude odsutan sa terena na duže vreme. Možda će čak biti spreman i za vikend i meč protiv Kasimpase, koji je na programu u nedelju u 17:00 časova.
(Telegraf.rs)