Ko je lepotica koja je privukla veliku pažnju na meču Lige šampiona?

E. S.

Na terenu spektakl i goleada, van njega takođe - a sve zahvaljujući atraktivnoj Juliji Džoj koja je "zabavljala" VIP goste na utakmici između Milana i Klub Briža!

Italijanski tim je slavio rezultatom 3:1, mogao je i ubedljivije da VAR u 88. nije poništio gol mlade nade Rosonera Frančeska Kamarde, dok je Julija bila zadužena da gosti na San Siru takođe odu kući puni utisaka.

Naime, ova Ukrajinka je profesionalna violinistkinja i na svojim društvenim mrežama pohvalila sa nastupom koji je imala na stadionu Milana, kao i atmosferom koja je viđena na tribinama.

Svirala je Julija pre, tokom i posle utakmice, a posebnu pažnju je privukla u trenutku kada se začula numera "Freed From Desire".

Podsetimo, Milan je poveo golom Pulišića iz kornera, gosti su sa igračem manje izjednačili do poluvremena, da bi Rejnders za svega 10 minuta (61. i 71. minut) rešio pitanje pobednika.