O komičnom padu Milana Rodića će se pričati: Defanzivac se prućio kao pokošen, Monako postigao četvrti gol

S. I.

Kako se duel na stadionu "Luj II" približavao kraju tako postajalo sve jasnije da će Crvena zvezda pretrpeti novi poraz u Ligi šampiona. Monako je stekao ogromnu razliku u 70. minutu i poveo sa 4:1, kasnije i dodatno uvećao pobedu petim golom.

Nakon golčine Vilfrida Singa sa 25 metara i poništenog pogotka nekoliko minuta kasnije, domaćin je ipak došao do četvrtog gola. Strelac je drugi put bio Takumi Minamino.

Ulogu asistenta prigrabio je Bril Embolo, strelac drugog gola, a neshvatljivo je kako se odigrao čitav napad.

Luka Ilić je napravio katastrofalnu grešku i izgubio loptu na svojoj polovini, ona je zatim poslata u kazneni prostor od strane Magnesa Akliuša, a tamo je Milan Rodić komično pao.

Lopta je išla iza njegovih leđa, on se pružio na travi čitavom dužinom, Švajcarac asistirao, a Japanac rešio pitanje pobednika.