Zvezda primila još jedan gol iz svoje greške: Embolou prvenac u sezoni, Spajić napravio kiks

S. L.

Fudbaleri Crvene zvezde na poluvremenu protiv Monaka gube sa 2:1 u meču 3. kola Lige šampiona, gde pokušavaju na gostujućem terenu da dođu do prvih bodova u najjačem evropskom takmičenju. Bili su na dobrom putu da imaju pozitivan rezulta na poluvremenu, ali... Tu se pojavio Bril Embolo.

Zvezda je primila naivan prvi gol od strane Takumija Minamina, potom je uspeo da izjednači Šerif Endiaje nakon penala, ali je došla i nova kazna.

Praktično u sam smiraj prvog poluvremena, Bril Embolo je dobio loptu, pokušao je fintom da izbaci Nasera Đigu i probaci do Minamina, ali je Spajić nehotice samo namestio loptu na gol upravo Emboloa.

Švajcarac se potom namestio i tako došao do svog prvog gola u sezoni.