Vud nosi Šumare do gornjeg doma Premijer lige: Kristal Palas u kanalu, Din Henderson ih još dublje gurnuo

S. L.

U poslednjem meču osmog kola Premijer lige snage su odmerile ekipe Notingem Foresta i Kristal Palasa, u kom su Šumari slavili sa 1:0 i to golom napadača Krisa Vuda u 65. minutu meča, što je njegov četvrti pogodak u sezoni.

Bila je ovo izgledna prilika za ekipu iz Londona da dođe do novih bodova, da rani Šumare koji do ovog kola nisu znali za trijumf u svom domu, dok opet sa druge strane Kristal Palas ne zna ni kako je pobediti nekoga ove sezone.

U prvom poluvremenu su ekipe bile poprilično izjednačene, što se nastavilo i u drugom delu meča, ali je samo jedan gol bio dovoljan da odredi i pobednik ovoga meča.

Igrao se 65. minut, Kris Vud je dobio odličnu loptu, a šutirao je iz prve i svemu je kumovao Din Henderson, koji je veoma loše reagovao.

Nakon ovog meča, ekipa Notingem Foresta je trenutno na 8. mestu sa 13 osvojenih bodova, dok je Kristal Palas na 18. mestu sa samo tri osvojena boda.