Kraso vodi Pariz ka istoriji: Dominira u Francuskoj posle odlaska iz Zvezde!

D. U.

Bivši fudbaler Crvene zvezde, Žan Filip Kraso, igra u fenomenalnoj formi u francuskoj drugoj ligi, a to je pokazao i u poslednjem meču 9. kola u kojem je njegov Pariz savladao Troa sa 3:0.

Kraso je zatresao mrežu u 19. i 40. minutu.

Kod prvog gola se odlično snašao i iskoristio lošu intervenciju odbrambenog igrača domaćeg tima i samo je brzom reakcijom ubacio loptu u mrežu.

Drugi gol viđen je u 40. minutu, kada je dobio loptu na ivici kaznenog prostora i uputio je precizan šut kojim je poslao loptu u donji desni ugao golmana Troa, koji nije mogao ništa.

Pariz je u 58. minutu promašio penal preko Kebala, ali se u 73. minutu isti igrač ispravio i postigao konačnih 3:0.

Ovom pobedom Pariz je zaseo na čelo Lige 2 i ide ka istorijskom plasmanu u prvu ligu, gde bismo prvi put u istoriji dobili dva tima u elitnom rangu i gradski derbi protiv PSŽ-a.