Mihailo Ivanović postigao prvi gol u Engleskoj: Dete Vojvodine donelo bod Milvolu protiv Derbija

S. L.

Fudbaleri Milvola i Derbija remizirali su sa 1:1 u meču 10. kola Čempionšipa, a ovaj meč je obeležio i pogodak Mihaila Ivanovića, koji je nedavno i stigao u Englesku nakon igara u ekipi Vojvodine, koja je i dobro zaradila od tog transfera.

Mučio se Ivanović otkako je stigao u Englesku, dve utakmice je propustio zbog povrede, a onda je dobio šansu na "kašičicu", ali je ostajao bez učinka protiv Prestona, Kardifa i Vest Bromviča. Usledio je poziv reprezentacije, a sada su i stvari drugačije.

Ponovo je Ivanović počeo sa klupe, dobio je priliku tek u drugom delu, a samo mu je 12 minuta bilo dovoljno za gol.

Ušao je u igru u 73. minutu, a samo 12 minuta kasnije je stigao i gol, koji je njegovoj ekipi doneo bod.