Ovo dugo nije viđeno: TSC tri puta pogodio prečku, pogledajte koliko im je falilo da dođu do gola u Kazahstanu

S. J.
Printscreen: ArenaSport TV

Poraženi su fudbaleri TSC-a od Astane sa minimalnih 1:0, ali i te kako je rezultat mogao biti drugačiji.

Poveli su domaći u 15. minutu, ali su u nastavku, mogli do izjednačenja u nekoliko situacija, ali je fortuna bila naklonjena Astani.

Neverovatno zvuči, ali TSC je čak tri puta pogađao prečku, a nije postigao gol do kraja.

Prvo je Miloš Pantović demonstrirao tehniku i šutirao, ali je okvir spasao domaće.

Potom je Ifet Đakovac u 42. minutu odapeo sa distance, ali je prečka ponovo sprečila tim iz Bačke Topole da dođe do izjednačenja.

Na kraju je i Ćirković na startu drugog poluvremena, iskosa šutirao u dalji ugao, i to još jednom samo u prečku.

Neverovatno, ali kad te neće, onda te baš neće...