TSC "srušio" Čukarički na Brdu, Pazarci sigurni protiv Radničkog

S. J.

Odigrane su još dve utakmice desetog kola Superlige Srbije, a TSC i Novi Pazar upisali su važne pobede.

Fudbaleri TSC-a slavili su protiv Čukaričkog sa 2:1 na Banovom Brdu, u malom derbiju ovog kola.

Ćirković je doneo prednost gostima već u petom minutu, da bit potom u 37. Cvetković izjednačio. Ipak, u 57. minutu, TSC je uspeo da dođe do novog gola, i to preko Đakovca, koji je postavio time konačnih 2:1.

Zanimljivo, oba tima su meč završila sa desetoricom, pošto su prethodno isključeni Đorđević iz TSC-a i Sisoko iz Čuke.

U drugom meču, Novi Pazar je slavio protiv Radničkog 1923 rezultatom 2:0. Strelci za Pazarce bili su Đuranović i Bačkulja, koji su pogađali u 29, odnosno 97. minutu.

Čukarički je nakon ovog poraza ostao na četvrtom mestu sa 17 bodova, Radnički je dva mesta niše sa 13, Pazar je na 11. mestu sa 11 bodova, dok je TSC na sedmoj poziciji sa 13 bodova.