Okružilo ga šest protivničkih igrača, ali je zvezda Bajerna pokazala magiju kakva se retko viđa

D. U.

Fudbaleri Bajerna iz Minhena i Bajera iz Leverkuzena odmerili su snage u 5. kolu Bundeslige i nema sumnje da je ovo duel za fudbalske sladokusce.

Bajern je od dolaska novog trenera Vensana Kompanija mleo rivale, a mnoge je zanimalo kako će to izgledati protiv Leverkuzena, koji je takođe dobro počeo sezonu i koji je aktuelni šampion.

Posle prvog poluvremena je bilo 1:1. Leverkuzen je poveo golom Andriha u 31. minutu, a izjednačio je Pavlović u 39. minutu spektakularnim golom.

Navijači na Alijanc areni su mogli da uživaju, jer osim golova mogli su da vide i neke spektakularne driblinge.

Za to se potrudio Džamal Musijala, koji je u 21. minutu izveo seriju magičnih driblinga. Najpre se oslobodio nekoliko rivala, potom je nastavio slalom ka golu, da bi ga u jednom momentu okružilo šest protivničkih igrača, ali je i tada uspeo da ih prevari i krene ka golu, ali je zaustavljen faulom.