Rajković čudesnom intervencijom zadivio Arabiju: Srbin istrčao bez razloga, pa se iskupio fenomenalnom paradom

S. I.

Bio je Predrag Rajković uz Strahinju Pavlovića najbolji igrač nacionalnog tima na Evropskom prvenstvu, potom i u Ligi nacija protiv Španije, a u dobroj formi odrađuje posao i Saudijskoj Arabiji.

Ovog leta je napustio Majorku i potpisao visok ugovor sa Al Itihadom, koji je makar do meča Al Hilala, u petak uspeo da zauzme prvo mesto na tabeli tamošnjeg prvenstva. Pobedili su Al Kalidž sa 4:1.

Nije slutilo da bi tako moglo da bude posle velikog kiksa srpskog golmana, koji je loše procenio situaciju i loše istrčao u petom minutu, pa ga je Kalid Nari jednostavno lobovao.

Iskupio se sjajnom paradom do kraja prvog poluvremena Rajković i time ipak najavio bolji nastavak duela. Pre toga nije najsjajnije odbio loptu, ali kao da je znao šta će uslediti...

Tada je i napad proradio i redom su pogađali Karim Benzema, Husem Auar, Stiven Bergvajn i Hamed Al Gamdi za konačan rezultat.