Veliki peh za Zvezdu: Pogledajte kako se Glazer povredio i zadao "glavobolju" treneru Milojeviću

S. G.
Printscreen: Arena sport

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Železničar iz Pančeva sa 2:1 u meču 10. kola Superlige Srbije odigranom na stadionu "Rajko Mitić", a susret je, pored golova, obeležila i povreda golmana crveno-belih Omrija Glazera.

Naime, Zvezda je vodila na poluvremenu 1:0, a onda je usledila mnogo bolja igra gostiju iz Pančeva. Tako, u 61. minutu, Glazer je napravio grešku, koju je iskoristio Eze i upisao izjednačujući gol.

Tokom duel, Omri Glazer se ihvatio za nogu, a ispostavilo se da je reč o povredi, zbog koje je morao odmah van terena.

Trener crveno-belih Vladan Milojevič je odmah reagovao i izveo svog prvog čuvara mreže iz igre. a Izraelac je sa bolnom grimasom koračao ka klupi Zvezde.

Ostaje da se vidi kakvog je stepena povreda, jer crveno-bele u utorak očekuje meč drugog kola Lige šampiona u Milanu protiv Intera.

Da podsetimo, ovo je novi problem za Zvezdu, jer su se pre toga povredili i Mirko Ivanić i Ognjen Mimović.