Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Crvena zvezda - Omonija u Ligi šampiona

S. L.

Odbojkaši Crvene zvezde pred sobom imaju i drugi meč kvalifikacija za Ligu šampiona, gde će im protivnik još jednom biti ekipa Omonije iz Nikozije. Šampion Srbije je već slavio na Kipru sa 3:0, zbog čega se čini da će sad imati dosta lakši posao.

Zvezda je bila superiorna u dvorani "Tasos Papadopulos Elefterija" koja se nalazi u Nikoziji, te su veoma lako slavili protiv Omonije nakon samo 84 minuta igre. Tada je najbolji bio Ahmed Omar sa osvojenih 19 poena.

Sada je na redu i revanš meč, koji je na programu od 19 časova, a igra se u dvorani USC "Vždovac" na Banjici.

Direktan prenos ovog duela možete pratiti putem Arena sport 1 kanala.

Prema propozicijama CEV-a, za pobede od 3:0 i 3:1, pobednik dobija tri boda. Ukoliko rezultat bode 3:2, onda će pobednik dobiti dva boda, a protivnik jedan. Ukoliko obe ekipe imaju isti broj pobeda i bodova, o ukupnom pobedniku odlučuje "zlatni set" koji se igra do 15 poena odmah po završetku druge utakmice.