Ovo može ozbiljno da zabrine Zvezdu: Rival u Ligi šampiona pregazio Borusiju Dortmund 5:1!

Fudbaleri Štutgarta uhvatili su ozbiljnu formu, a to može poprilično da zabrine navijače Zvezde, jer će 27. novembra na Marakani ugostiti vicešampiona Nemačke.

Švabe su na svom terenu demolirale Borusiju Dortmund u derbiju 4. kola Bundeslige sa 4:1 i pokazali da će ove sezone biti možda još bolji i efikasniji nego prošle, kada su bili drugi na tabeli.

Ekipa Sebastijana Henesa je već u 4. minutu povela preko Deniza Undava, a u 21. je Ermedin Demirović povisio rezultat na 2:0.

Endo Milo je u 62. minutu stavio tačku na meč kada je povisio na 3:0.

Utešni gol za Dortmund dao je Serhu Žirasi, koji je upravo iz Štutgarta stigao u redove Milionera tokom leta.

Ali, to je bilo sve od Dortmunda na ovom meču.

Ubrzo su usledila još dva gola Štutgarta koji je upotpunio debakl slavnog kluba iz Dortmunda.

Ture je dao gol za 4:1 u 80. minutu, a Undav svojim drugim golom u 90. minutu postavio konačan rezultat.

Navijačima Zvezde ostaje da se nadaju da će Štutgart do duela na Marakani pasti u formi, jer ovo kako trenutno igraju deluje zastrašujuće za rivale.