Srpski reprezentativci dali doprinos u pobedi Torina, Empoli slavio na gostovanju Kaljariju

L. I.

Fudbaleri Torina zabeležili su trijumf u okviru 5. kola Serije A, pošto su na gostujućem terenu savladali ekipu Verone rezultatom 3:1.

"Bikovi" su do prednosti došli u 10. minutu kada je mrežu pogodio Sanabrija. Ipak, posle samo dva minuta Verona je stigla do izjednačenja, a u strelce se upisao Kastanjos.

Torinu je posao bio olakšan od 21. minuta kada je Davidovič dobio crveni karton, a samo minut nakon toga Sanabrija je promašio penal.

Ipak, u 34. minutu pogodak za Torino postigao je Zapata, da bi pobedu potvrdio Adams u 79. minutu. Verona je preko Moskere u samom finišu da ublaži poraz.

U timu torina našli su se Ivan Ilić i Vanja Milinković Savić, dok je Darko lazović odigrao poluvreme za poraženi sastav.

Meč između Kaljarija i Empolija završen je rezultatom 2:0 za goste, a u strelce su se upisali Kolombo i Esposito.