Klasa je večna: Mitrović pogodio u 90. minutu, pa sa penala odveo svoj tim u finale Superkupa

L. I.

Centarfor reprezentacije Srbije pogodio mrežu u 90. minutu

Fudbaleri Al Hilala i Al Ahlija sastali su se u okviru polufinala Superkupa Saudijske Arabije, a strelac za Al Hilal bio je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović. Pomenuti susret završen je rezultatom 1:1, a u penal seriji bolje se snašla ekipa Al Hilala.

Kako posle prvih 45 minuta nije bilo golova, prvi su do vođstva došli fudbaleri Al Ahlija, dok je gol za pomenutu ekipu postigao Roberto Firmino.

I kada se očekivalo da će Al Ahli izboriti plasman u finale Superkupa, na scenu je stupio Aleksandar Mitrović.

Reprezentativac Srbije je u 90. minutu ispratio centaršut sa leve strane i glavom smestio loptu u mrežu, te tako izborio penale.

Za Al Hilal su golove postigla sva četiri izvođača, među kojima su bili i srpski reprezentativci Sergej Milinković Savić i Aleksandar Mitrović.

Gol Aleksandra Mitrovića možete pogledati na snimku ispod teksta.