Natho gurnuo sudiju tokom haosa: Pojavio se snimak posle poništenog gola Partizana u 87. minutu

M. M.

Izraelac je imao najoštriju reakciju

Printskrin: Instagram/maxsport.rs

Velika bura digla se posle utakmice između IMT-a i Partizana koja je završena bez pobednika (0:0), najviše zbog činjenice da je crno-belima poništen gol u 87. minutu.

Ksander Severina je bio strelac, usledio je slavlje Partizanovih igrača kojui su bili blizu pobede, ali je sudija Marko Ivlović dobio signal iz VAR sobe posle kog je poništio gol zbog ranijeg igranja rukom Svetozara Markovića u začetku akcije.

To je i te kako izazvalo bes igrača Partizana, ali i svih onih na klupi, te je trener Aleksandar Stanojević zbog reakcije dobio automatski crveni karton.

U međuvremenu se na društveni mrežama pojavio i video snimak na kom se vidi i kako Bibars Natho, jedan od najiskusnijih igrača Partizana, nasrće na sudijsku trojku i rukama gura jednog od Ivkovićevih pomoćnika.

Nije se Natho tu zaustavio, bio je poprilično ratoboran i malo je falilo da se možda i fizički obračuna. Na kraju je Izraelac dobio žuti karton, dok su i njega i Stanojevića ostali iz kluba držali i pokušali da smire.