Borac odigrao utakmicu sa najsmešnijim autogolom koji ćete videti ove godine: Šta su ovi ljudi hteli da urade?

S. I.

Ni prvi gol Farana nije mnogo bolji

Veliku bruku doživeli su fudbaleri banjalučkog Borca na Farskim ostrvim pošto ih je domaći Klaksvik u prvom meču trećeg runde pretkola za Ligu Evrope porazio sa 2:1.

Crveni karton Sebastijana Erere u 33. minutu je totalno uspavao meč, ali to ne može biti opravdanje za loše izdanje ekipe koja se tokom prethodne dve nedelje nosila sa ekipom PAOK-a.

Samo tri minuta posle toga je Kristofer Odemarksbaken postigao pobednički pogodak, ali se posle meča više priča o prva dva urnebesna gola.

Klaksvik je poveo preko Pala Kletskarda u desetom minutu i to na zaista neobičan način, nakon pravog karambola, nekoliko odbitaka i užasne procene defanzivca.

To ipak nije ništa za ono što se desilo u 31... Mark Jensen je bio strelac auto-gola, a loptom je prethodno igrao fudbaler Borca, golman i jedan igrač Klaksvika. Na kraju se od glave domaćeg igrača lopta odbila u mrežu...

Borac će za sedam dana u revanšu probati da prođe u plej-of i tako obezbedi makar grupnu fazu Ligu konferencije.