Maestro Luka Jović! Srbin postigao gol protiv Barselone, ali je potom usledila iznenađujuća odluka trenera

S. T.

Verovali ili ne, Fonseka je rešio da izvede Jovića sa terena već na poluvremenu!

Srpski fudbalski reprezentativac, Luka Jović uspeo je noćas da se upiše u strelce na prijateljskoj utakmici protiv ekipe Barselone i to posle manje od deset minuta!

Fantastično se Srbin pozicionirao u kaznenom prostoru na petercu, uspeo da prevari Serđija Domingeza i da pošalje loptu u praznu mrežu za vođstvo Milana.

Samo pet minuta kasnije je Kristijan Pulišić uspeo da duplira prednost Rosonera, ali je Barsa uspela da se vrati preko Roberta Levandovskog, koji je u 22. i 58. minutu doneo poravnanje i na kraju je meč otišao u penale.

Ali, tamo nije bilo Luke Jovića... Zbog čega? Pa, trener Milana, Paulo Fonseka rešio je da Srbina uprkos sjajnoj igri izbaci sa terena već posle jednog poluvremena, što je pomalo šokantno.

Tačno je da je u prijateljskim utakmicama dozvoljeno daleko više izmena, ali je ipak pomalo čudno što je Fonseka već odmah na odmoru rešio da vrati Jovića na klupu.

Bilo kako bilo, Milan je potom u penal seriji bio bolji sa 4:3, a ključni penal promašio je Faje.