Glupost igrača Napretka: Evo kako je Partizan dobio igrača više protiv Kruševljana

M. M.

Tošeski je morao ranije u svlačionicu

Igrao se 68. minut utakmice između Napretka i Partizana, kada je domaći tim, iako se igralo u Humskoj, ostao bez igrača manje zbog crvenog kartona za Miloša Tošeskog!

Bio je to trenutak pomračenja za Tošeskog koji je oštro, sa otvorenim đonom, startovao nad Vukašinom Đurđevićem i prava je sreća za igrača Partizana što ga je u neku ruku promašio.

Za sudiju Novaka Simovića nije bilo dileme, pokazao je odmah crveni karton, sačekao i VAR proveru, te pokazao Tošeskom da se uputi u svlačionicu.

Inače, u tom trenutku rezultat je bio 0:0 - uz napomenu da su Kruševljani, koji će prvih nekoliko kola igrati na stadionu Partizana zbog renoviranja svog stadiona, bili konkretniji u drugom poluvremenu.