Užasne scene u Hrvatskoj: Golman se srušio posle duela sa fudbalerom iz Srbije, vadili mu jezik

S. I.

U prvih mah nije izgledalo dobro

Fudbaleri Istre porazili su putnika u niži rang Rudeš sa 3:1 u duelu 33. kola Prve Hrvatske nogometne lige, a osim četiri pogotka, publika će meč pamtiti i po duelu čiji je akter bio i fudbaler iz Srbije.

U samom finišu prvog poluvremena gosti iz Pule su krenuli u napad, dugu loptu dobio je bivši igrač Vojvodine Mladen Devetak i tom prilikom se sudario sa čuvarom mreže domaćina Matejom Markovićem.

Golman je u momentu pao na zemlju i samo se srušio na leđa, dok su njegovi saigrači glasno dozivali medicinsku pomoć.

Ona mu je ubrzo i ukazana, stavljen je ubrzo i na bok, a čak su mu igrači vadili i jezik kako se ne bi ugušio. Na svu sreću, za tim nije bilo potrebe.

Posle nekoliko minuta se pridigao, ali je potom i izmenjen, pa je na teren ušao rezervista Eugen Ciban.