Radnički "oduvao" IMT u gostima: Nišlije paljbom preskočile Novobeograđane na tabeli

S. P.

Velika pobeda derbija sa dna tabele

Fudbaleri Radničkog iz Niša su uspeli da slave u meču 22. kola Superlige Srbije u gostima protiv ekipe IMT-a rezultatom 3:0 (1:0).

Radnički je od samog starta uspostavio dominaciju, a prvi pogodak je pao u 44. minutu utakmice, kada je na asistenciju Čolovića mrežu zatresao Ilić.

Drugo poluvreme je krenulo još jednim pogotkom, Smajlagić je povećao prednost, a konačni rezultat postavio je Vukić u 71. minutu, na asistenciju Jusufa.

Ovo sada Nišlije podiže na 12. mesto na tabeli Superlige Srbije sa 23 boda, dok IMT spušta na 14. mesto sa 21 bodom.

Radnički iz Niša svoj naredni meč igra protiv Radnika, dok će IMT igrati protiv drugog Radničkog, 1923.