Bizarna situacija na utakmici Junajteda i Kopenhagena: Sudija svirao poluvreme pre vremena, igrači zbunjeni

Odluka Marka Gvide se komentariše i na društvenim mrežama

Italijanski sudija Marko Gvida koji deli pravdu na susretu Mančester junajted - Kopenhagen bio je u centru pažnje vrlo slabog prvog poluvremena apsolutno svih utakmica 3. kola grupne faze Lige šampiona koje su startovale u utorak od 21.00 čas.

Na meču na "Old Trafordu" nije bilo golova, a sudija iz Italije rešio je da prevremeno pošalje fudbalere u svlačionicu!

Nije istekao onaj tradicionalni 45. minut, posle kojeg to treba da se desi, već je Gvida kada je na satu pisalo 44:40 odlučio da pošalje igrače na veliki odmor, što je potpuno zbunilo fudbalere i publiku na stadionu.

Mnogi su se našalili da se i sam sudija "smorio" od viđenog tokom prvog poluvremena, ali se ispostavlja da je istina zapravo malo drugačija.

Ispostaviće se da Gvida nije restartovao start nakon pogrešnog početka meča, tako da je greška njegova.