Prekinut derbi između Olimpijakosa i Panatinaikosa, fudbaler na nosilima iznet sa terena

Sve se dešavalo na početku drugog dela

Printskrin: Instagram

Derbi meč grčkog šampionata između Olimpijakosa i Panatinaikosa prekinut je na startu drugog poluvremena, nakon što su navijači domaćeg tima petardom pogodili rezervistu "zelenih" Huankara!

PAO je vodio na poluvremenu sa 1:0, Kamara je u 49. izjednačio na 1:1, da bi Huankar izvukao deblji kraj prilikom slavlja navijača Olimpijakosa. I to dok se zagrevao.

Na kraju je na nosilima iznet sa terena u 53. minutu, a italijanski sudija Paolo Mareska poslao je igrače u svlačionicu.

Oni se, međutim, nisu vratili nazad na teren i utakmica je zvanično prekinuta negde oko 22.00 časa.

Podsetimo i to da su srpski reprezentativci Filip Đuričić i Filip Mladenović bili starteri u derbiju u dresu Panatinaikosa.