Leće nastavlja sa odličnim partijama, Zvezdino dete potvrđuje klasu u Seriji A

Novi gol Nikole Krstovića

Fudbaleri Lećea su u 4. kolu Serije A odigrali 1:1 sa Moncom, pa su uz Inter i Juventus jedina neporažena ekipa. U strelce se upisao i nekadašnji fudbaler Crvene zvezde, Nikola Krstović.

Crnogorski napadač je tako stigao do trećeg gola u isto toliko utakmica, ali je ovog puta mrežu pogodio iz penala.

Leće je prvo stiglo do vođstva i to u 3. minutu, a Kolpani je u 24. minutu susreta postavio konačan rezultat susreta. Meč su obeležila i dva crvena kartona na obe strane. Igrao se 55. minut kada je isključen fudbaler gostiju Baširoto, da bi u 85. minutu posle drugog žutog kartona bio isključen Kaldirola.

Podsećanja radi, Leće je posle četiri kola ima osam bodova i nalazi se na 4. mestu Serije A. Sa druge strane, Nikola Krstović se sa tri pogotka nalazi na deobi četvrtog mesta liste strelaca italijanskog prvenstva.

U narednom kolu Leće će dočekati Đenovu, dok Monca gostuje Laciju.