Klinac u dresu Mančester junajteda hteo sliku sa Halandom, a onda je Norvežanin uradio nešto neverovatno
1
5
Vreme čitanja: oko 1 min.
Haland je nakon titule Lige šampiona zaigrao za nacionalnu selekciju, a od ovog momenta je na potpunom odmoru do početka nove sezone Premijer lige
Foto: Twitter/Printscreen
Napadač Mančester sitija Erling Haland našao se u situaciji da mu dečak koji nosi dres gradskog rivala Junajteda traži fotografiju, pa je morao da to reši na jedan specifičan način.
Naime, kako se i vidi na sminku, Norvežanin staje pored klinca, a onda mu grb Junajteda prekriva rukom dok traje slikanje.
Preporučujemo
Hrvat isključen na meču Indije i Pakistana: Bizaran momenat po kiši, tuča na terenu zbog jednog poteza
Vratite nam starog Piksija
Podigla se prašina u Velikoj Britaniji zbog toga, mnogi opravdaju, a mnogi i osuđuju.
Haland je nakon titule Lige šampiona zaigrao za nacionalnu selekciju, a od ovog momenta je na potpunom odmoru do početka nove sezone Premijer lige.
(Telegraf.rs)