Luka Jović je veliki majstor: Na poluvremenu ušao u igru, posle tri minuta savladao Vanju Milinković-Savića!

Majstorija našeg reprezentativca na gostovanju Torinu

Srpski reprezentativac, Luka Jović upisao se u listu strelaca na današnjem gostovanju Torinu i to na sjajan način, ali na kraju ipak nije uspeo da dođe do pobede sa svojim timom, pošto je domaćin izvukao bod - 1:1 (0:0).

On je ušao u igru na poluvremenu posle odluke svog trenera i rešio je da mu se oduži na najbolji mogući način.

Naime, igrao se 48. minut kada je Jović uspeo da se sjajno pozicionira u kaznenom prostoru posle centaršuta Kuamea, posle čega je glavom prosledio loptu u nebranjeni deo mreže gola na kojem se nalazi još jedan naš fudbaler, Vanja Milinković-Savić.

Uzmi bonus dobrodošlice u kladionici Superbet, čeka te do 10.000 dinara za Sport ili do 40.000 za slot igre!

Tako su Srbi bili u glavnim ulogama na obe strane kod prvog gola na ovoj utakmici Serije A.

Drugi gol koji je postavio konačan rezultat postigao je Sanabrija u 66. minutu utakmice na asistenciju Bonđorna iz 66. minutu.