Velika greška bivšeg golmana Zvezde: Čuvar mreže Voždovca poklonio gol TSC-u i odložio slavlje crveno-belih

Katić nije imao svoj dan u ovoj utakmici

Ekipa Voždovca je mogla da donese titulu Crvenoj zvezdi u Superligi Srbije i to pred sam početak plej-ofa, međutim, Zmajevi su posustali na svom "Krovu" i pretrpeli su poraz od TSC-a sa 3:1, i to nakon veoma velikih grešaka njihovog golmana Andrije Katića.

Voždovac je bolje otvorio meč, poveli su 1:0, kada je Teodorović postigao gol u 13. minutu susreta. Međutim, samo devet minuta kasnije je izjednačio Jovanović, da bi potom u 30. minutu usledila i jedna ogromna greška golmana Katića, nekadašnjeg čuvara mreže Crvene zvezde.

Katić je dobio loptu, ali nije stigao na vreme da je izbaci, pa je Ratko to pretvorio u gol.

Nakon toga, golman je ušao u kompletnu dubiozu, što je rezultiralo i greškom kod trećeg gola na samom kraju, ali na početku teksta u videu snimku možete pogledati grešku kod drugog pogotka TSC-a.