Ludilo u Premijer ligi: Dron počeo da leti nad stadionom Sautemptona, sudija povukao igrače sa terena

Ništa Englezi ne prepuštaju slučaju

Utakmica između Sautemptona i Aston Vile u Premijer ligi prekinuta je krajem prvog poluvremena zbog neidentifikovanog drona koji je počeo da leti iznad stadiona "Sent Meris"!

Englezi apsolutno ništa nisu želeli da prepuste slučaju, pa je glavni sudija meča, Majkl Sejsburi je momentalno poslao igrače u svlačionicu, ne želeći da razmišlja o čemu je reč.

Sve se dešavalo u 42. minutu utakmice pri rezultatu 0:0, a nikome nije bilo jasno šta se događa, pošto dron nije bio preveliki, pa ga neki navijači isprva nisu ni uočili.

Ipak, posle nekih 15 minuta pauze, nakon što je dron neutralisan i nakon što je viđeno da nema nikakve pretnje po bezbednost, igrači su se vratili i utakmica je nastavljena.

Pogledajte kako je to izgledalo u snimku.