Zvezda primila prvi gol na Marakani ove sezone: Marčić "nadskočio" Gobeljića i šokirao crveno-bele

Javor šokirao crveno-bele na Marakani

Moralo je i to nekada da se desi... Fudbaleri Crvene zvezde primili su prvi gol ove sezone na stadionu "Rajko Mitić" u Superligi Srbije i to protiv jednog od najprijatnijih iznenađenja domaćeg takmičenja - Javora iz Ivanjice.

Zvezda je prethodna četiri meča na Marakani rešila u svoju korist sa ukupnom gol razlikom 19:0, pošto su crveno-beli demolirali Radnički iz Niša sa 4:0, potom su Kolubari "spakovali" pet golova, Radniku iz Surdulice šest, dok je Voždovac prošao sa četiri.

Danas se igrao tačno 30. minut kada je Milan Marčić uspeo da iskoristi veliku grešku Gobeljića i da ga nadskoči i matira Milana Borjana za iznenađujuće izjednačenje.

Crveno-beli su do tog momenta imali potpunu inicijativu, a poveli su 15 minuta ranije preko Ohija Omoižuanfa koji je kod novog trenera dobio šansu odmah od početka.

Gol Marčića pogledajte u videu koji se nalazi na vrhu vesti, a ispod se nalazi onaj koji je postigao Ohi.