Srbi igraju u vrhunskoj formi: Kostić dao gol i pokazao zašto je jedan od najbržih fudbalera sveta

Vrhunska kontra Ajntrahta koju je realizovao naš reprezentativac

Printskrin: Streamja.com

Srpski reprezentativci su u ozbiljnoj formi! Posle golova Tadića i Vlahovića, ovog vikenda se u listu strelaca upisao i Filip Kostić, ali to nije bilo dovoljno njegovom Ajntrahtu, koji je na svom terenu poražen sa 2:1 od Frajburga.

Srpski reprezentativac je postigao gol u 54. minutu kada je poravnao rezultat na 1:1. Prethodno je Vinćenco Grifo u 27. minutu doneo gostima vođstvo.

Kostić je sjajno istrčao u jednoj kontri po levoj strani, izašao je jedan na jedan sa golmanom Frajburga i poslao rutinski loptu iza njegovih leđa.

Međutim, Petersen je u 69. minutu vratio Frajburgu vođstvo, a na kraju je to bilo dovoljno i za pobedu.

Ajntrahtu je svakako u mislima mnogo više bio duel protiv Barselone u revanš meču četvrtfinala Lige Evrope, gde iz prvog meča u Frankfurtu imaju rezultat od 1:1.

U Bundesligi iostaju na 9. mestu i na sredini tabele, sa malim šansama da se domognu Evrope. Sa druge strane, Frajburg je i dalje u igri čak i za mesto koje vodi u Ligu šampiona i u preostalih šet kola će voditi bitku sa Lajpcigom i Leverkuzenom za četvrto mesto.