TSC ispustio tri boda u aut protiv Radnika, Metalac remijem sa Nišlijama zagorčao sebi život

Niko srećan, niko zadovoljan

Dva remija viđena su u 25. kolu Superlige Srbije - u Bačkoj Topoli i Gornjem Milanovcu. TSC je na svom stadionu odigrao bez golova sa Radnikom, dok je Metalac ispustio prednost i remizirao sa Radničkim iz Niša 1:1.

TSC je imao mnogo više šansi od Radnika, ali nije uspeo da ga slomi pred svojom publikom.

Najbolja šansa viđena je u 59. minutu kada su se domaći veselili i krenuli ka centru, ali je posle centaršuta lopta izašla u gol aut, a odatle vraćena na glavu Tatkova koji je pogodio.

Ipak, VAR je "upecao" tu situaciju i sačuvao nulu Surduličanima.

Metalac je na svom terenu ispustio priliku da ponovo pobegne pretposlednjem Radničkom iz Kragujevca, jer ni 15 minuta nije uspeo da sačuva vođstvo.

Gol za Metalac postigao je Čađenović koji je doneo prednost domaćem kolektivu, ali u 34. minutu stiže odgovor Mićibućija koji Nišlijama ipak obezbeđuje pola plena.

Metalac je sada na samo bod od pretposlednjeg Radničkog i mogao bi dodatno da potone na tabeli srpskog šampionata.