Prva pobeda Lalatovića na klupi Radničkog, VAR mu posle 5 minuta poništio drugi gol

Radnički dobio prvi put posle septembra

Nakon 13 utakmica posta, fudbaleri Radničkog iz Kragujevca konačno su ostvarili trijumf u Superligi Srbije koji ih je, barem za kratko, pomakao iz opasne zone!

Crveni đavoli su u petak dobili Voždovac rezultatom 1:0, a strelac jedinog gola na meču bio je iskusni Marko Mirić - posle jedne gužve ispred gola Zmajeva.

Ujedno, ovo je i prva pobeda Nenada Lalatovića po povratku u srpski fudbal s obzirom na to da je Radnički na startu izgubio od Proletera (1:0), zatim i od Partizana (2:0).

Dao je Radnički do kraja meča još jedan gol, preko Piščevića u 89. minutu, ali je on poništen posle intervencije iz VAR sobe koja se i te kako odužila. Skoro na pet minuta. Na kraju, domaćin je uspeo da sačuva ranije stečeno vođstvo i sada imaju 19 bodova na 14. mestu. Isto koliko i Metalac na pretposlednjem, ali uz meč više.