Bivši igrač Partizana pogodio u neverovatnom preokretu: Gubili 3:0, pa za 15 minuta dali 4 gola

Ivan Šaponjić ponovo pogodio u dresu Slovana

Printscreen: Twitter / @RDurkac

Fudbaleri Slovana iz Bratislave savladali su na gostujućem terenu ekipu Pohronija rezultatom 4:3, nakon velikog preokreta i deficita od 3:0 na poluvremenu. Svoj doprinos u pobedi aktuelnog šampiona slovačke lige dao je i bivši igrač Partizana Ivan Šaponjić koji je postigao drugi gol svoje ekipe.

Ekipa Pohronija je povela već u trećem minutu golom Danijela Ožvolde, a onda je Jaroslav Mihalik dva puta bio precizan sa penala i tako doneo svojoj ekipi prednost od 3:0 na kraju prvog dela meča.

Veliki preokret najavio je Andre Grin u 49. minutu, a na 3:2 je smanjio Ivan Šaponjić pet minuta kasnije. Sjajno se snašao bivši napadač Partizana u petercu domaćih, odlično se okrenuo i postigao pogodak. To je njegov drugi gol u dresu Slovana, pošto je u debitantskom meču pre sedam dana u pobedi tima iz Bratislave nad Senicom od 5:0 postigao gol i upisao asitenciju.

Slovan je u 63. minutu izjednačio preko Gurama Kašije, a samo minut kasnije kapiten Vladimir Vajs doneo je pobedu Slovanu.