Pogledajte 2 evrogola zbog kojih je Stanojević "odlepio" od sreće: Šćekić i Menig "ubili pauka"

Crno-beli izuzetno dobro raspoloženi u Gornjem Milanovcu

Partizan je već posle prvih 45 minuta rešio sve dileme oko ishoda meča u Gornjem Milanovcu protiv Metalca, pošto je na poluvreme otišao sa vođstvom od 3:0, a moglo je da bude i duplo više golova u mreži domaćih da su crno-beli iskoristili sve šanse koje su imali.

Posebno spektakularni bili su golovi Šćekića za 2:0 i Menigov drugi gol za 3:0.

Obojica su postigli gotovo identično mesto, gornji levi ugao golmana Metalca, koji nije mogao ništa da uradi. Jedina razlika je što je Šćekić kod gola šutirao spoljnom, pa je lopti dao kontra-felš, dok je Menig šutirao unutrašnjim delom stopala i sjajnom parabolom zatresao mrežu.

Trener Aleksandar Stanojević bio je posebno srećan zbog golova, pa je na licu moglo da se vidi oduševljenje i velika radost zbog igre njegovih pulena.

Pogledajte jedn gol u videu na početku teksta, a drugi na njegovom kraju.